Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


ČIERNY JÁN

ČIERNY JÁN, narodený 4. 7. 1926 v Prochoti, ordinovaný 29. 6. 1958, 1958 - kaplán Krakovany, 1963 - kaplán Nové Zámky, 1966 - kaplán Bratislava - Blumentál, 1970 - administrátor Sobotište, k 26. 1. 1986 - 16. 7. 1989 administrátor Podhorie (26. 1. 1986 - 16. 7. 1989 - správca farnosti Banská Belá excurrendo), na vlastnú žiadosť, pre zlý zdravotný stav odišiel do dôchodku, PRÍSLUŠNÝ K BRATISLAVSKO - TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

Zoznam kňazov Bratislavy

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.